Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK383P2T-QW
DeWalt DCD796 ütvefúró-csavarozó
Kefe nélküli motor technológia, 2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet
Fúró-csavarozó és ütvefúró üzemmód, 15 nyomaték állítási lehetőség
Intelligens kapcsoló kialakítás, ergonomikus kialakítás és gumírozott fogantyú
DeWalt DCF887 ütvecsavarozó
A nagy teljesítményű kefe nélküli motor akár 205 Nm nyomatékkal biztosítja a gyors munkavégzést
A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
3 db körkörösen elhelyezett LED lámpa világítja meg tökéletesen a munkaterületet
DeWalt DCG412 sarokcsiszoló
Acélból megmunkált hajtómű kerekek növelik a szerszám tartósságát
A lecsökkent vibráció fokozza a produktivitást
Keskeny hajtóműház, tartós és ergonomikus kivitel
Új intelligens kapcsoló kialakítás biztonsági reteszeléssel ellátva a megnövelt felhasználás és biztonság miatt
Tartozékok: 2 x 5.0Ah Li-ion Akkumulátor, univerzális töltő, DWST1-71195 szerszámtároló
| DeWalt DCD796 ütvefúró-csavarozó | |
| Akku feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Max nyomaték | 27 /70 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 550 /2000 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 9350 /34000 /perc |
| Fúrásteljesítmény (fa /fém /kő) | 40 /13 /13 mm |
| Tömeg | 1,6 kg |
| DeWalt DCF887 ütvecsavarozó | |
| Akku feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Max. nyomaték | 205 Nm |
| Fordulatszám (1 /2 /3) | 0 - 1000 /0 - 2800 /0 - 3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800 /perc |
| Szerszámbefogó | 6,35 mm (1/4") |
| Méret | 134 x 245 mm |
| Súly | 1,56 kg |
| DeWalt DCG412 sarokcsiszoló | |
| Akku feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 405 W |
| Üresjárati fordulatszám | 7000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Tengelymenet | M14 |
| Méret (HxM) | 400 x 125 mm |
| Súly | 2,2 kg |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat