Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2052H1E1T-QW
DCD999 ütvefúró - csavarozó
Teljesen fém 3 sebességes hajtómű a hosszabb élettartamért és a nagyobb teljesítmény jobb ellenálló képességéért
Elektronikus tengelykapcsoló 11 pozícióban állítható, nyomatékszabályozással az optimalizált pontosság érdekében csavarozáskor
Hatékony intelligens trigger, amely lehetővé teszi az eszköz teljes kontrollját
DCF850 ultrakompakt ütvecsavarozó
A kefe nélküli motorok új generációjának és a fejlett és optimalizált ütközési mechanizmusnak köszönhetően ez a kis méret lenyűgöző, 208 Nm nyomatékot biztosít.
Ultra kompakt méret, amely biztosítja a könnyű használatot szűk helyeken
| DCD999 | |
| Befogás | 13 mm |
| Ütő funkció | ütő funkció |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m / s2 |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Ütésszám | 38250 ütés / perc |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 12.5 m / s2 |
| Max. nyomaték (kemény) | 126 Nm |
| Max. nyomaték (lágy) | 67 Nm |
| DCF850 | |
| Befogás | 1/4" |
| Ütő funkció | ütő funkció |
| Motor típusa | kefementes |
| Tartozékok | 2 db 1.7 Ah akkumulátor, töltő, TSTAK koffer |
Hasonló termékek
236.970 Ft
(186.591 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
232.230 Ft
(182.858 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
241.865 Ft
(190.445 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
229.860 Ft
(180.992 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.745 Ft
(195.862 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
223.990 Ft
(176.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
251.190 Ft
(197.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
260.670 Ft
(205.252 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.020 Ft
(167.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
208.535 Ft
(164.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat