Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG200T2-QW
Az elektronikus fék megállítja a kereket kioldódáskor
A hátsó fedél alatt lévő légbeömlő nyílások csökkentik a motoron átjutó por mennyiségét
A süllyesztett tengelyrögzítés lehetővé teszi a maximális vágásmélységet és jobban védi a kapcsolót zárt térben
Tartozékok: 2 db 54 V XR FLEXVOLT Li-Ion akkumulátor töltöttségi állapotjelzővel, töltő, 2 db prémium gyémánt tárcsa, mély TSTAK készlet doboz, 3 mm, 6 mm, 9 mm és 12 mm távtartók, véső, hatlapú kulcs
| Akku feszültség | 54 V |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Max. vágás mélység | 32 mm |
| Tárcsa átmérő | 125 x 22,23 mm |
| Súly | 3,7 kg |
| Akkumulátor-kapacitás | 6 Ah |
| Akkumulátor | XR FLEXVOLT |
| Súly (akkumulátorral együtt) | 4,8 kg |
| K 1 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
| Hangnyomás | 102 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangerő | 113 dB (A) |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Kéz / kar rezgés | 4,7 m / s² |
| Orsó átmérője | 22,23 mm |
| Penge vastagsága | 3 mm |
| Vágás szélessége | 35 mm |
Hasonló termékek
327.020 Ft
(257.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
258.300 Ft
(203.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
222.780 Ft
(175.417 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.945 Ft
(151.138 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat