Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE625KT-QS
Elektronikus fordulatszám-szabályozás az állandó, egyenletes felületért minden fa, alumínium és műanyag felületén
Precíz kétoszlopos megvezetés alumínium házban
Nagy, kényelmes fogantyúk kapcsolóval és merülőgombbal ujjnyi távolságban
A 3 fokozatú marási mélységbeállítás lehetővé teszi egyszerre különböző mélységű hornyok létrehozását
Tartozék: koffer
| Marási mélység | 55 - 80 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Teljesítmény | 2300 W |
| Fordulatszám | 8000 - 20000 /perc |
| Marólöket | 80 mm |
| Befogópatron méret | 12 mm |
| Max. maróátmérő | 50 mm |
| Súly | 6,1 Kg |
Hasonló termékek
222.780 Ft
(175.417 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
258.300 Ft
(203.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.945 Ft
(151.138 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
177.730 Ft
145.737 Ft
(114.754 Ft + ÁFA)
18%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat