Leírás és Paraméterek
DEWALT DW621-QS
Egyedülálló, oszlopon keresztül történő porelszívás, tökéletes rálátást enged a munkadarabra
Biztonságos és könnyen kezelhető kapcsoló a fogantyún elhelyezve
Elektronikus fordulatszám szabályozás lehetőséget ad a megmunkálandó anyaghoz legmegfelelőbb fordulatszám kiválasztására, elektronikus fordulatszám tartás biztosítja az állandó fordulatszámot terhelés alatt is
Kényelmet és biztonságot nyújtó elektronikus lágyindítás
Tartozékok: finombeállítós párhuzamvezető, porelszívó adapter, 8 mm-es befogópatron, 17/10 mm-es villáskulcs
| Marási mélység | 35 - 55 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 24 000 /min |
| Felvett teljesítmény | 1100 W |
| Leadott teljesítmény | 620 W |
| Üresjárati fordulatszám | 8000-24000 /perc |
| Marólöket | 55 mm |
| Befogópatron méret | 6-8 mm |
| Legnagyobb maróátmérő | 36 mm |
| Tömeg | 3.1 kg |
| Hosszúság | 165 mm |
| Magasság | 325 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 3.3 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 86 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 95 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
177.730 Ft
145.737 Ft
(114.754 Ft + ÁFA)
18%
Külső raktárról elérhető
171.465 Ft
(135.012 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
170.620 Ft
(134.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.945 Ft
(151.138 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
146.920 Ft
(115.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat