Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE627KT-QS
Erőteljes motor 2300 watttal, és különösen alkalmas nagy igénybevételre és állandó működésre.
A fordulatszám állandó tartásával a gép egyenletes marási mintát garantál terhelés alatt is
Ergonomikus fogantyúk kétujjas kapcsolóval és zárral a folyamatos működés érdekében
Kiegészítő kapcsoló a helyhez kötött asztali rögzítéshez opcionálisan csatlakoztatható a fogantyúban lévő nyíláson keresztül
| Marási mélység | 55 - 80 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Teljesítmény | 2300 W |
| Fordulatszám | 8000 - 20000 /perc |
| Marólöket | 80 mm |
| Befogópatron méret | 12,7 mm |
| Max. maróátmérő | 50 mm |
| Súly | 6,1 Kg |
Hasonló termékek
258.300 Ft
(203.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
222.780 Ft
(175.417 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.945 Ft
(151.138 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
177.730 Ft
145.737 Ft
(114.754 Ft + ÁFA)
18%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat