Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF887NT-XJ
A nagy teljesítményű kefe nélküli motor akár 205 Nm nyomatékkal biztosítja a gyors munkavégzést
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
Az 1/4" 6.35mm-es bitbefogás, egykezes gyors cserét tesz lehetővé
Tartozékok: fém övakasztó, mágneses bittartó, TSTAK tároló
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max nyomaték | 205 Nm |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000, 0-2800, 0-3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800 /perc |
| Max. csavarátmérő | TBC |
| Szerszámbefogó | 6.35mm (1/4") |
| Tömeg | 0.94 kg |
| Hosszúság | 134 mm |
| Magasság | 195 mm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 22 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 2.1 m/s2 |
| Hangnyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 107 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
47.395 Ft
(37.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.510 Ft
(38.984 Ft + ÁFA)
Raktáron
46.600 Ft
(36.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
51.260 Ft
(40.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
51.445 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
22%
Raktáron
45.390 Ft
31.990 Ft
(25.189 Ft + ÁFA)
30%
Raktáron
52.135 Ft
40.143 Ft
(31.609 Ft + ÁFA)
23%
Külső raktárról elérhető
53.315 Ft
(41.980 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
42.870 Ft
36.990 Ft
(29.126 Ft + ÁFA)
14%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
