Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF902N-XJ
A DCF902 ütvecsavarozó nehezen elérhető csavaranyák és csavarok behajtásához.
A legszűkebb helyeket is eléri (125 mm hosszú).
Erős, 168 Nm-es behajtási nyomaték és 271 Nm-es indítónyomaték. 3 fokozat, precíziós kulccsal.
3/8" kihajtás
| Akkumulátor feszültség | 12V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 3/8" |
| Ütésszám percenként | 0-3600 /perc |
| Tömeg | 3,5 kg |
| Hosszúság | 125 mm |
| Magasság | 188 mm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 7.8 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.8 m/s2 |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 101 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Magasság | 188 mm |
Hasonló termékek
47.395 Ft
(37.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.390 Ft
31.990 Ft
(25.189 Ft + ÁFA)
30%
Raktáron
49.510 Ft
(38.984 Ft + ÁFA)
Raktáron
42.870 Ft
36.990 Ft
(29.126 Ft + ÁFA)
14%
Raktáron
42.295 Ft
(33.303 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
51.260 Ft
(40.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
51.445 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
22%
Raktáron
52.135 Ft
40.143 Ft
(31.609 Ft + ÁFA)
23%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
