Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD799N-XJ 18V-os ütvefúró-csavarozó, akku és töltő nélkül
Az egyik, ha nem legrövidebb, kompaktabb ütvefúró-csavarozó a szerszámpiacon, az új DCD799. Mindösszesen 164 mm hosszú a géptest! 13 mm-es fém tokmány, 2 sebesség között választhatunk a munkaigényhez megfelelően. Szénkefe mentes motor, 552 W teljesítménnyel és 74 Nm-nyi nyomatékkal bír.
1650 ford/perces fordulatszám elegendő minden munkához!
Ergonómia szintén fontos különbség, hiszen a teljes markolat borítást kapott. Súlya mindösszesen 1.15 kg!
Tartozék a gép mellet egy fém övakasztó és mágneses bit tartó.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 74 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 552 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/1650 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény (falazat) | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény (fém) | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény (kőzet) | 13 mm |
| Tömeg | 1.15 kg |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
Hasonló termékek
46.600 Ft
(36.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.390 Ft
31.990 Ft
(25.189 Ft + ÁFA)
30%
Raktáron
49.510 Ft
(38.984 Ft + ÁFA)
Raktáron
51.260 Ft
(40.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
51.445 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
22%
Raktáron
42.870 Ft
36.990 Ft
(29.126 Ft + ÁFA)
14%
Raktáron
52.135 Ft
40.143 Ft
(31.609 Ft + ÁFA)
23%
Külső raktárról elérhető
42.295 Ft
(33.303 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
