Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF840N-XJ
Ergonomikus kialakítású, gumibetétes fogantyú csökkenti a felületi vibrációt megnövelt kényelem biztosítva
1/4" szerszám nélküli négylapú befogó, gyors és egyszerű szerszám cserét biztosít a különböző feladatok elvégzéséhez
Nagyteljesítményű, szénkefe mentes motor, 192 Nm folyamatos nyomaték értékkel, percenként 4200 forgás irányú ütés/perc
3 fényes LED lámpa
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Szerszámbefogás | 1/4" |
| Nyomaték | 192 Nm |
| Ütésszám | 4200/perc |
| Fordulatszám | 3200/perc |
| Hossz | 129mm |
| Súly | 1kg |
Hasonló termékek
51.445 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
22%
Raktáron
52.135 Ft
40.143 Ft
(31.609 Ft + ÁFA)
23%
Külső raktárról elérhető
49.510 Ft
(38.984 Ft + ÁFA)
Raktáron
53.315 Ft
(41.980 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.160 Ft
(42.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.505 Ft
(42.917 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.910 Ft
(43.236 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
47.395 Ft
(37.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
46.600 Ft
(36.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
