Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE089D1G-QW
Horizontális és vertikális vonalakat vetít ki
A pulzáló üzemmód detektorral biztosítja a teljes láthatóságot
Manuális módban különböző villogási szekvencia
IP védelem: IP65 / 2 méteres esés teszten
Tartozékok: 1 db 2Ah akkumulátor, töltő, koffer, falitartó
| Lézer osztály | 2 |
| Pontosság | 3/10 mm/m |
| Lézersugarak száma | 3 |
| Lézersugarak iránya | H/V |
| Beltéri láthatóság | 30 m |
| Önszintező tartomány | 4 ° |
| Energiaellátás | 10,8V Li -Ion |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | Van |
| Súly | 4350 g |
| Szélesség | 450 mm |
| Hosszúság | 317 mm |
| Magasság | 155 mm |
Hasonló termékek
222.470 Ft
(175.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
211.345 Ft
(166.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
203.795 Ft
(160.469 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.645 Ft
(157.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
197.840 Ft
179.990 Ft
(141.724 Ft + ÁFA)
9%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat