Leírás és Paraméterek
DEWALT DCLE34031D1-QW
Az extra kompakt kialakítás megkönnyíti a kezelést
A tartó oszlopra vagy gerendára rögzíthető
Mágneses lézertest, vagy csavarra akasztható
± 3 mm pontosság 10 méteren
Tartozékok: 1 db 2Ah akkumulátor, töltő, zöld lézercéltábla, falitartó vonallézerhez, TSTAK koffer
| Lézersugarak száma | 3 db |
| Por és fröccsenő víz elleni védelem | IP 65 |
| Legnagyobb hatósugár vevőkészülékkel | 60 m |
| Önszintező tartomány | +/- 4° |
| Tápforrás | 18V Li-ion akkumulátor |
| Pontosság | +/-3 mm/10m |
| Lézer osztály | 2 |
| Lézersugarak iránya | függőleges/vízszintes/kereszt |
| Gyártó | DeWALT |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | 5/8" és 1/4" |
| Beltéri láthatóság | 30 m |
Hasonló termékek
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
211.345 Ft
(166.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
222.470 Ft
(175.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
203.795 Ft
(160.469 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.645 Ft
(157.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
197.840 Ft
179.990 Ft
(141.724 Ft + ÁFA)
9%
Külső raktárról elérhető
191.385 Ft
(150.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
246.450 Ft
(194.055 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat