Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE0811D1G-QW
Munkatartomány: 30M (50M detektorral)
Pontosság: +/-3mm 10m-en
2 x 360° önszintező tartomány függőleges és vízszintes vonalban. Változó villogó szekvencia manuális üzemmódban
A pulzáló üzemmód detektorral biztosítja a teljes láthatóságot
Tartozékok: 1x2.0 Ah 10,8 V XR Li-ion akku, töltő, koffer
| Lézer osztály | 2 |
| Pontosság | 3/10 mm/m |
| Lézersugarak száma | 2 |
| Lézersugarak iránya | V/H |
| Beltéri láthatóság | 30 m |
| Energiaellátás | 10,8V Li-lon |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | Igen |
| Súly(akku nélkül) | 4,3 kg |
| Szélesség | 450 mm |
| Hosszúság | 317 mm |
| Magasság | 155 mm |
Hasonló termékek
203.795 Ft
(160.469 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
211.345 Ft
(166.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.645 Ft
(157.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
197.840 Ft
179.990 Ft
(141.724 Ft + ÁFA)
9%
Külső raktárról elérhető
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.385 Ft
(150.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
222.470 Ft
(175.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat