Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE089NG18-XJ
Automatikus önszintezés magas pontossággal néhány másodpercen belül
Forgatható mágneses tartó a lézer fémfelületre való rögzítéséhez
Beállító gomb a függőleges lézervonalak manuális finomhangolására
A diódák lengésének rögzítése segít megelőzni a belső alkatrészek károsodását
Tartozékok: fali tartó, céltábla, TSTAK™-koffer
| Akkumulátor technológia | minden XR akkumulátor, 12 V és 18 V |
| Sugár színe | zöld |
| Lézerdióda | 510 –530 nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Szintezési pontosság | +/– 0,3 mm / m |
| Az automatikus szintezés tartománya | +/– 4° |
| Szintezés időtartama | ≤ 5 másodperc |
| Lézer láthatósága | 35 m (detektorral:50 m) |
| Sugárirány | 1 × vízszintes / 2 × függőleges |
| Állvány csatlakozása | 1/4" és 5/8" |
Hasonló termékek
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
211.345 Ft
(166.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
222.470 Ft
(175.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
203.795 Ft
(160.469 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.645 Ft
(157.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
197.840 Ft
179.990 Ft
(141.724 Ft + ÁFA)
9%
Külső raktárról elérhető
191.385 Ft
(150.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
246.450 Ft
(194.055 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat