Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD996NT-XJ
Új 3 pozíciójú LED lámpa, Erős/Közepes/Gyenge beállításokkal, 20 perces üzemidővel, LED késleltetéssel a megvilágított munkaterületért
Tartós 3 sebességfokozat teljes fém hajtómű megnövelt használat és élettartam
11 fokozatban állítható precíz nyomaték kuplung minőségi csavarozáshoz
Hatékony intelligens indítókapcsoló növeli a szabályozást különböző üzemmódokban
Tartozékok: öv tartó, mágneses bit tartó, állítható oldalfogantyú, TSTAK tároló
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 95 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 66 Nm |
| Leadott teljesítmény | 820 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450/1300/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-8600/25500/38250 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 55 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 15 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 16 mm |
| Tömeg | 4kg |
| Hosszúság | 213 mm |
| Magasság | 208 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Hangnyomás | 97 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 108 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 15 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 3.9 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
65.810 Ft
(51.819 Ft + ÁFA)
Raktáron
63.980 Ft
(50.378 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.565 Ft
(53.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
70.480 Ft
(55.496 Ft + ÁFA)
Raktáron
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat