Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD85MENT-XJ McLaren Design ütvefúró-csavarozó, akku, töltő nélkül, TSTAK kofferben
A DeWalt és a McLaren Forma 1-es csapat közös együttműködéséből létrejött termékkör első eleme. Mindkét csapat több évre szóló együttműködést jelentett be, a Stanley Black & Decker lett a McLaren Forma-1-es csapat hivatalos szerszám- és tárolópartnere.
2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében, 15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba. Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően. 13 mm-es gyorskioldó fúrótokmány tömör fémből készült!
Ergonomikus kialakítás és gumírozott fogantyú a megnövelt munkavégzési kényelem érdekében. Három fokozatú és fokozatmentesen állítható LED lámpa nagyon nagy fényerővel.
Tartozékok: ez a kiszerelés övakasztót, mágneses bit tartót tartalmaz, TSTAK tároló tárolóval.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 90 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-9350/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény (falazat) | 55 mm |
| Fúrásteljesítmény (fém) | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény (kőzet) | 13 mm |
| Tömeg | 1.6 kg |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat