Leírás és Paraméterek
DEWALT D25481K-QS
Ideális rögzítő elemek, előfúrásához, betonban, téglában, falazóelemben 12-40 mm átmérőig. Akár 100mm magfúrásra is.
Ergonomikus, kompakt, és karcsú kialakítás lehetőséget ad a szűkebb helyeken való munkavégzésre is.
Vésés esetében forgás-stop üzemmód, fúrás esetében ütés üzemmód kikapcsolása, amennyiben gyémántkoronát használnak.
Kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik 9,4m/s2 csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet.
Tartozékok: állítható oldalfogantyú, tartós hordtáska
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Felvett teljesítmény | 1050 W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 6.1 J |
| Terhelt fordulatszám | 540 /perc |
| Ütésszám | 3150 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [marókoronával] | 65 mm |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 100 mm |
| Tömeg | 5.9 kg |
| Hosszúság | 453 mm |
| Magasság | 263 mm |
| Szélesség | 108 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 9.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 8.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 107 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
202.145 Ft
(159.169 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
210.580 Ft
(165.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.885 Ft
(179.437 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat