Leírás és Paraméterek
DEWALT DW711-QS
Erőteljes, karbantartást nem igénylő 1,3 kW-os indukciós motor ( 1100W és 110VLX változat csak UK-ban kapható)
Integrált motorfék a biztonságos munkavégzés érdekében
Precízen megmunkált alumínium öntvény alap és felsőasztal
Stabil hátsó támasztólap gondoskodik a pontos gérvágásról
Tartozékok: 260 mm-es, 24 fogú Series40 keményfémbetétes fűrészlap, porelszívó csatlakozós tárcsavédő, fűrészlap rögzítő, szerszám, tolófa, anyagrögzítő
| Körfűrészlap átmérő | 260 - 305 mm |
| Felvett teljesítmény | 1300 W |
| Leadott teljesítmény | 900 W |
| Fordulatszám | 2750 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 260 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Szögvágás | 48 ° max. |
| Gérvágó kapacitás (jobb/bal) | 50 ° |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 130x50 mm |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 125x55 mm |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 140x40 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 90x55 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 100x48 mm |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 140x20 mm |
| Vágáskapacitás 45°/45°-nál | 90x20 mm |
| Max. vágásmélység | 50 mm |
| Tömeg | 20.0 kg |
| Mélység | 590 mm |
| Hosszúság | 490 mm |
| Magasság | 620 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Akusztikus nyomás | 103 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.7 dB(A) |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Hosszvágás-kapacitás [jobb] | 175 mm |
| Hosszvágás-kapacitás [bal] | 60 mm |
Hasonló termékek
381.525 Ft
(300.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
443.135 Ft
(348.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat