Leírás és Paraméterek
DEWALT DW712N-QS
Az új szögbeállítási rendszer pontos és következetes beállítást tesz lehetővé
Vágásmélység korlátozás beállítási lehetőség hornyolási, csapozási feladatokhoz
A nagyméretű kettős támasztólap maximális segítséget nyújt nagyméretű munkadaraboknál
Az alumínium öntvény konstrukció szilárdságot, ugyanakkor könnyű szállíthatóságot biztosít
Tartozékok: 1 db 24 fogú fűrészlap, 1 db munkadarab rögzítő
| Körfűrészlap átmérő | 165 - 216 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 600 W |
| Körfűrészlap átmérő | 216 mm |
| Belső furat átmérő | 30 mm |
| Ferdeszög tartomány jobb | 48 ° |
| Ferdeszög tartomány bal | 48 ° |
| Gérvágás kapacitása jobbra | 60 ° |
| Gérvágás kapacitása balra | 50 ° |
| Max. vágásszélesség 90° | 300 mm |
| Max. vágásszélesség 45° | 212 mm |
| Vágási mélység (90°) | 70 mm |
| Vágási mélység (45°) | 50 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 3500 - 4600 1/min |
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hosszúság | 580 mm |
| Szélesség | 457 mm |
| Magasság | 480 mm |
| Súly | 19,5 kg |
| Hangnyomás | 91 dB (A) |
| Hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangteljesítmény | 104 dB (A) |
| Hangteljesítmény bizonytalansága | 2,9 dB (A) |
| Bizonytalanság K 1 (rezgés) | 1,5 m / s² |
Hasonló termékek
381.525 Ft
(300.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
443.135 Ft
(348.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
253.560 Ft
(199.654 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat