Leírás és Paraméterek
DEWALT DWS778-QS
Az új, 1850 W-os motor (1650W alacsony feszültségű verzió csak az Egyesült Királyságban kapható ) minden anyagféleség vágására alkalmassá teszi
Hatékony porelszívó csatlakozó rendszer kifejezetten ipari igénybevételre kialakítva
A fejrögzítő szerkezettel a vágófej biztosan rögzíthető leszabó vágásokhoz illetve a szállításhoz
Tartozékok: keményfémbetétes fűrészlap, anyag rögzítő, szerszám
| Körfűrészlap átmérő | 250 - 255 mm |
| Felvett teljesítmény | 1850 W |
| Leadott teljesítmény | 1050 W |
| Fordulatszám | 4300 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 250 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Szögvágás | 48 ° max. |
| Gérvágó kapacitás (jobb/bal) | 50/50 ° |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 305x58 mm |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 305x85 mm |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 305x85 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 215x85 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 215x85 mm |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 305x58 mm |
| Vágáskapacitás 45°/45°-nál | 215x58 mm |
| Max. vágásmélység | 85 mm |
| Tömeg | 17.2 kg |
| Mélység | 465 mm |
| Hosszúság | 615 mm |
| Magasság | 390 mm |
| Kéz/kar vibráció - fa | 2.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Akusztikus nyomás | 107.2 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Hangnyomás | 94.2 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
253.560 Ft
(199.654 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
381.525 Ft
(300.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat