Leírás és Paraméterek
DEWALT DW680K-QS
Könnyű, kiválóan kiegyensúlyozott kézi gyalugép ideális egykezes használathoz is
Segédfogantyú fogásmélység beállítóval, jól látható 0,1 mm-es beosztásokkal
Különlegesen nagyméretű késhenger kiváló felületet eredményez
Nagyteljesítményű, nyugodt járású motor még keményfában is tökéletes munkaeredményt nyújt
Tartozékok: koffer, párhuzamvezető, porelszívó adapter
| Felvett teljesítmény | 600 W |
| Leadott teljesítmény | 350 W |
| Üresjárati fordulatszám | 15000 /perc |
| Max vágásmélység | 2.5 mm |
| Falcmélység | 12 mm |
| Késszélesség | 82 mm |
| Talphossz | 290 mm |
| Késhenger átmérő | 54 mm |
| Tömeg | 3.2 kg |
| Hosszúság | 290 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 3.2 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 97 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.4 dB(A) |
Hasonló termékek
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat