Leírás és Paraméterek
DEWALT D26500K-QS
Nagyteljesítményű, nyugodt járású motor még keményfában is tökéletes munkaeredményt nyújt
Választható bal és jobb oldali forgácskidobás
Segédfogantyú fogásmélység beállítóval, jól látható, 0,1 mm-es beosztásokkal
3 különböző méretű élletörő horony
Tartozékok: keményfémbetétes gyalukés, párhuzamvezető, falcvezető, porelszívó csatlakozó, koffer, nagyméretű gyűjtőtartály, forgácskidobó
| Felvett teljesítmény | 1050 W |
| Leadott teljesítmény | 620 W |
| Üresjárati fordulatszám | 13500 /perc |
| Max vágásmélység | 4 mm |
| Falcmélység | 25 mm |
| Késszélesség | 82 mm |
| Talphossz | 320 mm |
| Késhenger átmérő | 64 mm |
| Tömeg | 4.0 kg |
| Hosszúság | 320 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 4.2 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 99 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.2 dB(A) |
Hasonló termékek
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat