Leírás és Paraméterek
DEWALT DW733-QS
A fejrögzítő szerkezet a beállított fogásmélység pozícióban pontosan rögzíti a vágófejet
Nagyméretű tárgyasztal pontos megvezetéssel különlegesen pontos vágásfelületet biztosít
Hordozható, helyszíni munkákra alkalmas kialakítás
Furatok találhatók az alaplapban, melyekkel a készülék biztosan rögzíthető munkaasztalhoz
Tartozékok: forgácskipattanás-védő és elszívó csatlakozó, szerszám, fűrészlap rögzítő, késbeállító
| Felvett teljesítmény | 1800 W |
| Leadott teljesítmény | 1000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 10000 /perc |
| Max. teljesítmény | 317 mm |
| Max. fogásvastagság | 2 mm |
| Max. vastagoló kapacitás | 152 mm |
| Előtolás | 8 m/perc |
| Tömeg | 33.6 kg |
| Mélység | 310 mm |
| Hosszúság | 520 mm |
| Magasság | 445 mm |
| Akusztikus nyomás | 95.0 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.3 dB(A) |
| Hangnyomás | 108.0 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3.7 dB(A) |
Hasonló termékek
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat