Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD999H2T-QW
FLEXVOLT ADVANTAGE technológiával készült DEWALT DCD999 kefe nélküli csavarhúzó.
A Li-Ion XR 18V 5Ah Li-Ion akkumulátorral kombinálva a teljesítmény csak 95 Nm, ne feledje, hogy a gépet 18V-os feszültséggel táplálják, több teljesítményt a gépben és az akkumulátorban lévő megfelelő elektronika használatával lehet elérni.
A gép teljes mértékben kompatibilis a 18V XR Li-Ion és a FlexVolt 54V-os akkumulátorok teljes választékával.
A DeWALT DCD999 ütvefúrót a legigényesebb alkalmazásokhoz tervezték, az alkatrészek kiváló minőségű anyagokból készültek.
A késleltetési funkcióval ellátott fényes LED megvilágítja a munkaterületet.
Készlet tartalma:
- DeWALT DCD999 ütvefúró
- 2× Li-Ion akkumulátor 18V POWERSTACK 5Ah DeWALT DCBP518
- DeWALT többfeszültségű Li-Ion 10.8–18V töltő
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátorok | 2 x 5 Ah 18 V |
| Motor típusa | kefe nélküli |
| Nyomaték | 95 Nm (DCB184/DCBP518), 112 Nm (DCB546), 126 Nm (DCB547) |
| Fogaskerekek száma | 3 |
| Forgási sebesség (1.) | 0–500 rpm. / perc |
| Forgási sebesség (2.) | 0–1500 ford. percenkénti ford. / perc |
| Fordulatszám (3.) | 0–2250 fordulat/perc / perc |
| Maximális betonfúrási átmérő | 13 mm |
| Maximális fúrási átmérő fémben | 15 mm |
| Maximális fúrási átmérő fában | 55 mm |
| Kuplungbeállítások száma | 11 |
| Fúrótokmány típusa | 1.5–13 mm-es gyorskioldó tokmány |
Hasonló termékek
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
225.125 Ft
(177.264 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
225.125 Ft
(177.264 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.220 Ft
(178.913 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.495 Ft
(179.130 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.055 Ft
(156.736 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.055 Ft
(156.736 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
229.860 Ft
(180.992 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.770 Ft
(153.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat