Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF900H2T-QW
Az akár 1396 Nm rögzítési nyomaték biztosítja a legszorosabb csavarok eltávolítását
Az akár 1898 Nm-es „kitörési” nyomaték biztosítja a legszorosabb csavarok eltávolítását
A 4 üzemmódú membránkapcsoló precíziós csavarkulccsal jobb alkalmazásvezérlést tesz lehetővé
Az 1/2”-es négyzet alakú meghajtó karikagyűrűvel gyors aljzatcserét tesz lehetővé
A hatékony kefe nélküli motor nagy teljesítményt nyújt, meghosszabbítja a szerszám élettartamát és sokkal rövidebb tervezést tesz
lehetővé
Világos fehér LED késleltetési funkcióval a jobb láthatóság és funkcionalitás érdekében. Most fényerőszabályzóval, így a környezetnek
megfelelően tompíthatja vagy lekapcsolhatja a fényt
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Befogás | 1/2" |
| Kitörési nyomaték | 1898 Nm |
| Rögzítési nyomaték | 1355 Nm |
| Üzemmódok száma | 4 |
| Motor | kefe nélküli |
| Tápfeszültség | 18 V |
| Tartozékok | 2 db 5 Ah akkumulátor, töltő, koffer |
Hasonló termékek
227.495 Ft
(179.130 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.220 Ft
(178.913 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
225.125 Ft
(177.264 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
225.125 Ft
(177.264 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
241.200 Ft
(189.921 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
246.450 Ft
(194.055 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
251.190 Ft
(197.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat