Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF891H2T-QW
Az akár 1084 letörési nyomaték (812 Nm rögzítési nyomaték) biztosítja a legszorosabb csavarok eltávolítását
Ultra kompakt, könnyű kialakítás lehetővé teszi a szűk helyeken való használatát
A változó trigger lehetővé teszi az összes alkalmazás teljes vezérlését
A hatékony kefe nélküli motor nagy teljesítményt nyújt, meghosszabbítja a szerszám élettartamát és sokkal rövidebb tervezést tesz lehetővé
Világos fehér LED késleltetési funkcióval a jobb láthatóság és funkcionalitás érdekében. Most fényerőszabályzóval,
így a környezetnek megfelelően tompíthatja vagy lekapcsolhatja a fényt
Kényelmes gumi XR markolat és kapcsoló a nagyobb alkalmazási kényelem és a maximális irányíthatóság érdekében
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Rögzítési nyomaték | 812 Nm |
| Letörési nyomaték | 1084 Nm |
| Motor | kefe nélküli |
| Terheletlen fordulatszám | 0 - 2000 fordulat / perc |
| Percenkénti hatások | 0 - 3250 ipm |
| Max. csavar átmérő | M24 |
| Üzemmódok száma | 4 |
| Üllő mérete és típusa | 1/2 hüvelykes gyűrűs |
Hasonló termékek
225.125 Ft
(177.264 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.220 Ft
(178.913 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.495 Ft
(179.130 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
229.860 Ft
(180.992 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
241.200 Ft
(189.921 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
246.450 Ft
(194.055 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
251.190 Ft
(197.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat