Leírás és Paraméterek
DEWALT D27107XPS-QS
Az átfordítható asztalos kombinált fűrészek új generációja egyesíti a modern gérfűrészek pontosságát és az asztali fűrészek vágásteljesítményét
Az elektronikus túlterhelésvédelem és az állandó fordulatszám optimális teljesítményt biztosít
A 305 mm-es fűrészlap átmérő 155 mm-es vágásmélységet tesz lehetővé
Új gérvágó és alulvágó beállítás nagy pontosságot és egyszerű beállítást biztosít
Tartozékok: TCT fűrészlap, párhuzamvezető, tolófa, porgyűjtő, fűrésztárcsa védő, szerszám, munkadarab rögzítő
| Körfűrészlap átmérő | 260 - 305 mm |
| Felvett teljesítmény | 2000 W |
| Leadott teljesítmény | 1400 W |
| Fordulatszám | 4000 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 305 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Szögvágás | 48 ° max. |
| Gérvágó kapacitás (jobb/bal) | 48/48 ° |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 155x68 mm |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 210x20 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 95x68 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 120x46 mm |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 50x100 mm |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 170x20 mm |
| Vágáskapacitás 45°/45°-nál | 60x110 mm |
| Vágáskapacitás alulvágó állásban [90°-nál] | 0 - 81 mm |
| Vágáskapacitás alulvágó állásban [45°-nál] | 0 - 56 mm |
| Tömeg | 40 kg |
| Mélység | 800 mm |
| Hosszúság | 720 mm |
| Magasság | 770 mm |
| Kéz/kar vibráció - fa | 1.7 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Akusztikus nyomás | 106 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Hangnyomás | 95 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
616.645 Ft
(485.547 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
566.360 Ft
(445.953 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
476.310 Ft
(375.047 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
463.095 Ft
(364.642 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
443.135 Ft
(348.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat