Leírás és Paraméterek
DEWALT DW743N-QS
Néhány másodperc alatt szerszám nélkül átállítható alulvágóból precíz gérvágófűrésszé
Egyedülállóan sokoldalú fűrészkombináció műhely és helyszíni munkákra egyaránt
Vágás közben az új kivitelű tárcsavédő automatikusan felhúzódik
A nagyteljesítményű indukciós meghajtómotor karbantartást nem igényel, csendes, tartós üzemű konstrukció
Tartozékok: SERIES60®-as, 30 fogú keményfémbetétes fűrészlap, párhuzamvezető, tolófa, 4 db levehető láb, fűrésztárcsa védő, szerszám, munkadarab rögzítő
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 550 W |
| Körfűrészlap átmérő | 250 mm |
| Belső furat átmérő | 30 mm |
| Gérvágás kapacitása jobbra | 45 ° |
| Gérvágás kapacitása balra | 45 ° |
| Ferdeszög tartomány jobb | 45 ° |
| Ferdeszög tartomány bal | 45 ° |
| Max. vágásszélesség 90° | 150 mm |
| Max. vágásszélesség 45° | 120 mm |
| Vágási mélység (90°) | 70 mm |
| Vágási mélység (45°) | 95 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2850 1/min |
| Hosszúság | 700 mm |
| Szélesség | 670 mm |
| Magasság | 750 mm |
| Súly | 37 kg |
Hasonló termékek
476.310 Ft
(375.047 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
463.095 Ft
(364.642 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
443.135 Ft
(348.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
566.360 Ft
(445.953 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
381.525 Ft
(300.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat