Leírás és Paraméterek
DEWALT D27112-QS
1600 W teljesítményű indukciós motor a legnagyobb teljesítményt igénylő munkákra is alkalmassá teszi
Csúszómechanizmus megnöveli a szögvási lehetőségeket
Magas és stabil hátsó vezetősín pontos vágást biztosít minden vízszintes vágásnál
Teljes fém felső megvezetés precíz rögzítőszerkezettel maximális pontosságot biztosít
Tartozékok: fűrészlap, tolófa, fűrészlap rögzítő, hasítóék, fűrésztárcsa védő, szerszám, anyagleszorító
| Körfűrészlap átmérő | 260 - 305 mm |
| Felvett teljesítmény | 1600 W |
| Leadott teljesítmény | 1370 W |
| Fordulatszám | 3650 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 305 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Szögvágás | 45 ° max. |
| Gérvágó kapacitás (jobb/bal) | 60/50 ° |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 285 x 50 mm |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 285 x 50 mm |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 285 x 50 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 200 x 90 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 200 x 90 mm |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 285 x 50 mm |
| Vágáskapacitás 45°/45°-nál | 200 x 50 mm |
| Max. vágásmélység | 51 mm |
| Tömeg | 23 kg |
| Mélység | 980 mm |
| Hosszúság | 580 mm |
| Magasság | 710 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Akusztikus nyomás | 109 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Hangnyomás | 97 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Hosszvágás-kapacitás [jobb] | 200 mm |
| Hosszvágás-kapacitás [bal] | 220 mm |
Hasonló termékek
463.095 Ft
(364.642 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
443.135 Ft
(348.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
433.660 Ft
(341.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
566.360 Ft
(445.953 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
381.525 Ft
(300.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat