Leírás és Paraméterek
DEWALT D25810K-QS
Ideális könnyű bontási munkálatok elvégzéséhez, felület előkészítéshez, hornyok, csatornák, nyílások stb. kivéséséhez, téglában, falazatokban és könnyű betonban
Egyedülálló porvédelmi rendszer megakadályozza, hogy por jusson a belső szerkezetbe, ezáltal biztosítva a kiemelkedő tartósságot és élettartamot
Hatékony ütőmű az ütőerőt közvetlenül a fúrószárra közvetíti a vibráció okozta veszteség nélkül, a rezgéscsillapítás pedig csökkenti a szerszámra irányuló káros hatásokat
Gumibetétes fogantyú hosszú ideig tartó, fáradtságmentes, kényelmes munkavégzést biztosít
Tartozékok: állítható oldalfogantyú mélységütközővel, koffer
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Felvett teljesítmény | 1050 W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 7.1 J |
| Ütésszám | 3150 /perc |
| Tömeg | 5.6 kg |
| Hosszúság | 462 mm |
| Magasság | 263 mm |
| Szélesség | 108 mm |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 8.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 105 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
172.990 Ft
(136.213 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
202.145 Ft
(159.169 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
210.580 Ft
(165.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat