Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH172E2T-QW
Gyors fúrás betonban 1,4 joule ütési energiával
Könnyű kialakítás: ideális akasztórudakhoz, betonzsaluzatokhoz, vezetékek és konzolok felszereléséhez, bilincsekhez és konzolokhoz, valamint sínre szereléshez
Kefe nélküli motor és német tervezésű mechanizmus a hatékony teljesítmény és a hosszú élettartam érdekében
A sokkoló aktív rezgéscsillapító rendszer csökkenti a felhasználó által a fogantyúknál érzett rezgéseket, összehasonlítva az e funkció nélküli forgókalapácsokkal
Üzemmódválasztó kapcsoló: gyorsan válthat a fúrási és ütvefúrási alkalmazások között
Tartozékok: 2 db 1,7Ah akkumulátor, töltő, koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Max. ütési energia | 1,4 J |
| Névleges ütésszám | 4 980 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 1 060 1/min |
| Furatátmérő acélban | 10 mm |
| Furatátmérő fában | 16 mm |
| Furatátmérő betonban | 16 mm |
| Szerszám felfogatás | SDS-Plus |
| Motor típusa | Szénkefementes |
| Fordulatszám szabályozás | Nem |
| Beépített LED világítás | Igen |
| Vésés üzemmód | Nem |
| Vibráció elnyelés | Nem |
| Automatikus vezeték nélküli indítás | Nem |
Hasonló termékek
172.990 Ft
(136.213 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.185 Ft
(111.957 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
110.452 Ft
(86.970 Ft + ÁFA)
21%
Külső raktárról elérhető
137.330 Ft
(108.134 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat