Leírás és Paraméterek
DEWALT D25133K-QS
Ideális rögzítő elemek, dübelek fúrásához kőzetben, betonban 4-26 mm átmérőig
Forgás-stop funkció könnyű vésési munkák elvégzéséhez téglában, kőben, esetenként betonban
A lekerekített ipari-ergonómiai szempontok szerinti kialakítás könnyű és kényelmes kezelhetőséget biztosít
A fokozott mértékű tömítés maximális védelmet nyújt a por bejutásával szemben, biztosítva a szerszám hosszú élettartamát
Tartozékok: állítható gumírozott oldalfogantyú, mélységütköző, koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Felvett teljesítmény | 800 W |
| Leadott teljesítmény | 640 W |
| Ütoenergia(EPTA 05/2009) | 2.6 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1500 /perc |
| Ütésszám | 0-5500 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 50 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 2.6 kg |
| Hosszúság | 335 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 15.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 14.9 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (Vibració) | 1.5 HU m/s2 |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3.8 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 100.1 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.8 dB(A) |
Hasonló termékek
65.200 Ft
(51.339 Ft + ÁFA)
Raktáron
63.980 Ft
(50.378 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
69.195 Ft
(54.484 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
70.560 Ft
(55.559 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
59.245 Ft
(46.650 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
77.215 Ft
(60.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
78.200 Ft
(61.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat