Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH133N-XJ
A kefe nélküli motor, maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
Ideális rögzítő elemek, előfúrásához, betonban, téglában, falazóelemben 4-22 mm átmérőig.
Kompakt, könnyű és ergonomikus kialakítás a nagyobb kényelemért hosszú munkavégzés során
Tartozékok: állítható oldalfogantyú
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 1000 W |
| Ütőenergia(EPTA 05/2009) | 2.6 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1550 /perc |
| Ütésszám | 0-5680 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 50 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 2.3 kg |
| Hosszúság | 383 mm |
| Magasság | 161 mm |
| Szélesség | 84 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 14.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
77.215 Ft
(60.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
70.560 Ft
(55.559 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
69.195 Ft
(54.484 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat