Leírás és Paraméterek
DEWALT D25033-QS
Ideális rögzítőelemek, dübelek fúrásához kőzetben, betonban 4-22 mm átmérőig
Kikapcsolható ütőmű fa, acél, kerámia anyagok fúrásához és csavarozáshoz
A nagyméretű, kalapács mechanizmus nagy teljesítményt biztosít, és kisebb hatást gyakorol a fontosabb alkatrészekre megnövelve a tartósságot
A fokozott mértékű tömítés maximális védelmet nyújt a por bejutásával szemben, biztosítva a szerszám hosszú élettartamát
Tartozékok: állítható oldalfogantyú, mélységütköző
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Felvett teljesítmény | 710 W |
| Leadott teljesítmény | 590 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 1550 ford./perc |
| Ütésszám | 0 - 5680 ütés/perc |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 2,0 J |
| Szerszámtartó | SDS-Plus |
| Max. fúrási kapacitás (fa) | 30 mm |
| Max. fúrási kapacitás (fémben) | 13 mm |
| Max. fúrási kapacitás (beton) | 22 mm |
| Max. fúrási kapacitás (magfúró) | 50 mm |
| Súly | 2,5 kg |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Hosszúság | 330 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 13.6 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 12.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (Vibració) | 1.5 HU m/s2 |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3.8 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 100.1 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.8 dB(A) |
Hasonló termékek
63.980 Ft
(50.378 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
65.200 Ft
(51.339 Ft + ÁFA)
Raktáron
49.765 Ft
(39.185 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
69.195 Ft
(54.484 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.245 Ft
(38.776 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.075 Ft
(38.642 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
70.560 Ft
(55.559 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat