Leírás és Paraméterek
BAUMIT UniPrimer vakolat alapozó
Feldolgozásra kész általános alapozó, mely az alapfelületek egyenletes nedvszívását és megfelelő tapadását biztosítja. Alkalmazható valamennyi Baumit homlokzati vékonyvakolathoz.
Tulajdonságok:
- Feldolgozásra kész
- Kül- és beltéri felhasználásra
- Tapadást elősegítő, nedvszívás-kiegyenlítő
| Csomagolás | 5 kg vödör |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 48 |
| PH érték | kb. 8 |
| Anyagszükséglet | kb. 0,2 - 0,25 kg/m² alapfelülettől függően |
| Szárazanyag tartalom | kb. 70 % |
| Anyagszükséglet | kb. 0,4 kg/m² vakolt felületen |
| Kiszerelés | 48 vödör/raklap = 240 kg |
| Csomagolás típusa | vödör |
| Sűrűség | kb. 1,65 kg/dm³ |
Hasonló termékek
10.485 Ft
(8.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
9.615 Ft
(7.571 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
14.680 Ft
(11.559 Ft + ÁFA)
293,60 Ft/liter
Külső raktárról elérhető
8.839 Ft
(6.960 Ft + ÁFA)
441,96 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
8.430 Ft
(6.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.072 Ft
(6.356 Ft + ÁFA)
322,87 Ft/kg
Raktáron
8.045 Ft
(6.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
15.780 Ft
(12.425 Ft + ÁFA)
631,20 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
16.120 Ft
(12.693 Ft + ÁFA)
3.224,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
7.650 Ft
(6.024 Ft + ÁFA)
191,25 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
