Leírás és Paraméterek
Baumit ThermoPutz vakolat
Gyárilag előkevert száraz, hőszigetelő vakolóhabarcs kézi felhordásra.
Összetétel
Mészhidrát, cement, bányahomok, duzzasztott perlit, adalékszerek.
Alkalmazás
Hőszigetelő, páraáteresztő vakolat ásványi alapfelületre, falszerkezetek kül- és beltéri felületére. Nem alkalmas lábazatra.
| datok Besorolás | CS II W1 T2 |
| Hajlítószilárdság 28 nap után | > 0.6 N/mm² |
| Nyomószilárdság 28 nap után | > 1.5 N/mm² |
| μ-érték | kb. 15 |
| Szárazhabarcs sűrűség | kb. 440 kg/m³ |
| Hővezetési tényező | 0.130 W/mK |
| Szemcseméret | kb. 2 mm |
| Vakolatvastagság | min. 10 mm beltérben |
| Vakolatvastagság | min. 20 mm kültérben |
| Vakolatvastagság | max. 40 mm |
| Anyagszükséglet | kb. 10 l/m²/cm |
| Vízigény | kb. 16 - 17 l/zsák |
Hasonló termékek
6.580 Ft
(5.181 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
5.110 Ft
(4.024 Ft + ÁFA)
127,75 Ft/kg
Raktáron
6.980 Ft
(5.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
7.650 Ft
(6.024 Ft + ÁFA)
191,25 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
8.045 Ft
(6.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.072 Ft
(6.356 Ft + ÁFA)
322,87 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
