Leírás és Paraméterek
Gyárilag előkevert vakolóhabarcs kézi felhordásra. Mész-cement kézi vagy gépi vakolatok dörzsölt felületképzését követő bevonására a belső- vagy homlokzatfestés előtti kellő egyenletesség érdekében.
| Csomagolás | 40 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 35 |
| Max. rétegvastagság | 4 mm |
| Anyagszükséglet | kb. 1,5 kg/m²/2 mm |
| Tapadó-húzó szilárdság | > 0,08 N/mm² |
| Hővezetési tényező | 0,8 W/mK |
| Nyomószilárdság 28 nap után | > 3,5 N/mm² |
| Szemcseméret | max. 0,3 mm |
| Kiszerelés | 35 zsák/raklap = 1400 kg |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
6.580 Ft
(5.181 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
3.300 Ft
(2.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
6.980 Ft
(5.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat