Leírás és Paraméterek
Jó páraáteresztő mész-cement gépi vakolat.
Előkészítés:
- Beltérben: lásd a Baumit MPI 25 műszaki lapját.
- Kültérben: Előfröcskölés, mint alapfelület előkezelés a külső felületeken mindig, belül csak beton-, fagyapot- és pórusbeton felületeken szükséges. A követelmények csak szabvány szerint elkészített falazatok és minden esetben zárt fugák esetén érvényesek. Amennyiben a fugák nyitottak, vagy a szükséges vakolatvastagság meghaladja a 25 mm-t, ebben az esetben kétrétegű felhordást javaslunk, friss a frissre módon. Ha nem friss a frissre dolgozunk, akkor az első réteget fel kell érdesíteni.
| Csomagolás | 40 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 35 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 25 |
| Száraz habarcs sűrűsége | kb. 1.300 kg/m³ |
| Max. rétegvastagság | 25 mm egy munkamenetben |
| Min. rétegvastagság | 20 mm |
| Anyagszükséglet | kb. 14 kg/m²/cm |
| Vízszükséglet | kb. 9 l/zsák |
| Hővezetési tényező | > 0,45 W/mK |
| Nyomószilárdság 28 nap után | > 2,5 N/mm² |
| Szemcseméret | max. 1 mm |
| Kiszerelés | 35 zsák/raklap = 1400 kg |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
3.300 Ft
(2.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
5.110 Ft
(4.024 Ft + ÁFA)
127,75 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat