Leírás és Paraméterek
Gyárilag előkevert száraz vakolóhabarcs gépi felhordásra beltérben. Jó páraáteresztő, egy rétegű, beltéri, mészcement gépi vakolat.
| Csomagolás | 40 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 35 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 25 |
| Száraz habarcs sűrűsége | kb. 1.400 kg/m³ |
| Anyagszükséglet | kb. 13 kg/m²/cm |
| Vízszükséglet | kb. 9 l/zsák |
| Hővezetési tényező | > 0,61 W/mK |
| Nyomószilárdság 28 nap után | > 2,5 N/mm² |
| Szemcseméret | max. 0,8 mm |
| Vakolatvastagság | min. 8 mm mennyezeten |
| Kiszerelés | 35 zsák/raklap = 1400 kg |
Hasonló termékek
3.300 Ft
(2.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
5.110 Ft
(4.024 Ft + ÁFA)
127,75 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat