Leírás és Paraméterek
BAUMIT DuoTop homlokzati vékonyvakolat
Műgyanta kötőanyagú, feldolgozásra kész homlokzati vékonyvakolat. Elsősorban polisztirolos hőszigetelő rendszerekhez alkalmazzák, de felhordható bármilyen alapvakolatra is. Víztaszító vékonyvakolat bel- és kültérben, alkalmas hőszigetelő rendszer fedővakolataként is.
Alkalmazhatóság:
Az alapfelület legyen teherbíró, száraz, por-, fagy-, kivirágzástól és laza részektől mentes. Nem lehet víztaszító. Az alapfelület vizsgálata előírás szerűen történjen.
Alkalmazható:
- ásványi alapvakolatokon
- betonra vagy egyéb ásványi vakolatokra
- jól tapadó, ásványi és diszperziós festékre és vakolatokra
Nem alkalmazható:
- műanyagokra és műgyantákra
- lakk- és olajos bevonatokra
- enyves festékekre
- mészvakolatokra és festékekre
- fa és fém felületeken
- rugalmas diszperziós bevonatokra
| Csomagolás | 25 kg vödör |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 16 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 121 |
| PH érték | 12 |
| Anyagszükséglet | kb. 2,5 kg/m² |
| Struktúra | K 1,5 |
| Hővezetési tényező | 0,7 W/mK |
| Szemcseméret | 1,5 mm |
| Kiszerelés | 16 vödör/raklap = 400 kg |
| Csomagolás típusa | vödör |
| Sűrűség | kb. 1,7 kg/dm³ |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
16.120 Ft
(12.693 Ft + ÁFA)
3.224,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
15.780 Ft
(12.425 Ft + ÁFA)
631,20 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
14.680 Ft
(11.559 Ft + ÁFA)
293,60 Ft/liter
Külső raktárról elérhető
11.895 Ft
(9.366 Ft + ÁFA)
2.379,00 Ft/kg
Raktáron
10.485 Ft
(8.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
9.615 Ft
(7.571 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
27.740 Ft
(21.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.839 Ft
(6.960 Ft + ÁFA)
441,96 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
8.430 Ft
(6.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.072 Ft
(6.356 Ft + ÁFA)
322,87 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
