Leírás és Paraméterek
Baumit Basic
Cementbázisú, por alakú, élelmiszerbarát, víz-, és fagyálló, műanyag adalékokkal javított, hidraulikusan kötő, vékonyágyazású ragasztóhabarcs. Szürke, por állagú, víz hozzáadása után könnyen kenhető ragasztóhabarcs, mely jól tapad az aljzathoz.
Alkalmazás:
Kis és középes méretű, 3-25% vízfelvételű kerámia burkolólapok (500 cm2-ig) ragasztására beltérben cementbázisú aljzatokra.
Keverés:
A porragasztót tiszta vízbe szórjuk és lassú járású gépi keverővel (keverőszár) kb. 3 percen át csomómentes masszává keverjük, 15 percig hagyjuk pihenni, aztán még egyszer keverjük át! A készre kevert habarcsot nem szabad víz ismételt hozzáadásával újra keverni!
| Csomagolási egység | 25 kg-os zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 48 |
| Max. rétegvastagság | 4 mm |
| Anyagszükséglet | kb. 3 - 4,5 kg/m² a burkolólap hátlapjától és az alapfelülettől függően |
| Vízszükséglet | kb. 8 l/zsák |
| Nyitott idő | kb. 20 perc |
| Fazékidő | kb. 4 óra |
| Pihentetési idő | kb. 15 perc |
| Kiszerelés | 48 zsák/raklap = 1200 kg |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
2.805 Ft
(2.209 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
1.880 Ft
(1.480 Ft + ÁFA)
376,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
3.465 Ft
(2.728 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
4.010 Ft
(3.157 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
4.770 Ft
(3.756 Ft + ÁFA)
190,80 Ft/kg
Raktáron
4.953 Ft
(3.900 Ft + ÁFA)
198,12 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
5.245 Ft
(4.130 Ft + ÁFA)
1.049,02 Ft/kg
Raktáron
5.353 Ft
(4.215 Ft + ÁFA)
1.070,61 Ft/kg
Raktáron
5.485 Ft
(4.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
