Leírás és Paraméterek
Baumit Baumacol FlexGres
Cementbázisú, víz- és fagyálló, flexibilis, vékonyágyas burkolatragasztó anyag, csempék és mázas kerámialapok, greslapok, kőporcelán lapok és mozaikok ragasztására fokozott igénybevételű alapfelületeken, pl. padlófűtés, kenhető vízszigetelés esetén, közepes lapméretig, beltéri- és olyan kültéri felületeken, ahol jelentős hőmérséklet-ingadozás nem lép fel. Nem alkalmas fa, fém, műanyag felületeken.
Keverés:
A porragasztót kimért tiszta vízbe szórjuk és lassú járású gépi keverővel (keverőszár) kb. 3 percen át csomómentes masszává keverjük. A készre kevert habarcsot nem szabad víz ismételt hozzáadásával újrakeverni!
Nem alkalmas:
Fémre, fára, műanyagra, és minden olyan alapfelületre, melynek zsugorodása még nem fejeződött be.
| Csomagolás | 25 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 48 zsák |
| Max. rétegvastagság | 4 mm |
| Anyagszükséglet | kb. 3 - 5 kg/m² a burkolólap hátlapjától és az alapfelülettől függően |
| Vízszükséglet | kb. 7,5 l/zsák |
| Nyitott idő | kb. 30 perc |
| Fazékidő | kb. 4 óra |
| Pihentetési idő | kb. 15 perc |
| Kiszerelés | 48 zsák/raklap = 1200 kg |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
4.953 Ft
(3.900 Ft + ÁFA)
198,12 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
5.245 Ft
(4.130 Ft + ÁFA)
1.049,02 Ft/kg
Raktáron
5.353 Ft
(4.215 Ft + ÁFA)
1.070,61 Ft/kg
Raktáron
5.485 Ft
(4.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
4.010 Ft
(3.157 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
3.465 Ft
(2.728 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
6.350 Ft
(5.000 Ft + ÁFA)
254,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
2.805 Ft
(2.209 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
