Leírás és Paraméterek
AL-KO Premium 521 VS-H
Az AL-KO Premium 521 VS-H benzines fűnyíró rendkívül innovatív és modern design-al rendelkezik. 51 cm-es vágási szélességet és fokozatmentes kerékhajtást biztosít, így nagyobb méretű kertekben is megállja a helyét, akár 1800 m2 gyepfelületig. Kényelmes központi vágási magasság 7 fokozatban 3-8 cm között. Honda GCVx 170 típusú benzinmotor, ergonomikus kialakítású tolókar és XXL-es gyepbarát kerekek jellemzik. A 70 literes fűgyűjtő telítettségjelzővel rendelkezik. 4in1 funkció, azaz: nyírás, gyűjtés, oldalkidobás és mulcsozás.
Tartozékok: 70 l-es fűgyűjtő
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 3.2 kW |
| Vágásszélesség | 51 cm |
| Vágómélység min/max | 30 - 80 mm |
| Motor típus | Honda GCVx 170 |
| Hengerűrtartalom | 167 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | igen |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűgyűjtő térfogat | 70 l |
| Funkciók | 4in1 |
| Kerékmeghajtás | fokozatmentes kerékmeghajtás |
| Üzemanyag térfogat | 0.91 l |
| Mulcsozás | igen |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Szivató | nem |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Oldalkidobás | igen |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Sebesség előremenetben | 4.5 km/h |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
Hasonló termékek
281.995 Ft
(222.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
279.900 Ft
271.505 Ft
(213.783 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
279.900 Ft
(220.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
269.900 Ft
261.805 Ft
(206.146 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
299.900 Ft
290.905 Ft
(229.059 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
299.900 Ft
290.905 Ft
(229.059 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
300.445 Ft
(236.571 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
260.670 Ft
(205.252 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
259.900 Ft
(204.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
254.990 Ft
247.340 Ft
(194.756 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat