Leírás és Paraméterek
AL-KO 46.2 LI SP Comfort akkus fűnyíró
Biztonságos indítás a foglalatkulcsnak köszönhetően. Tartós akkumulátor, integrált LED-kijelző. Az akkumulátor 90 perc alatt töltődik. Kényelmes, 7 fokozatú, központi vágási magasság beállítás, amelyben a vágási magasság 30 és 80 mm között állítható. 70 l-es fűgyűjtő, ergonomikus tolókar és a golyóscsapágyas kerekek. 3in1 funkció, azaz nyírás, gyűjtés és mulcsozás. Energiatakarékos 1 sebességes kerékmeghajtás. Az akkumulátor az AL-KO 36 V termékcsalád minden eszközéhez alkalmas
Tartozékok: 1 db akkumulátor 36 V (4,0 Ah), töltő, 70 l-es fűgyűjtő
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Önjáró/tolós | Tolós |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Vágásszélesség | 46 cm |
| Vágómélység min/max | 30 - 80 mm |
| Motor kivitel | szénkefe nélküli |
| Termékvonal | Comfort |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Kar magasságának beállítása | egyszerű magasságbeállítás |
| Tolókar | fogantyú típusa:Standard fogantyú borítás |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Max.működési idő 4.0Ah | 35 perc |
| Fűnyíró indítás kikapcsolható | nem |
| Oldalkidobás | nem |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Sebesség előremenetben max | 3.5 kmh |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Hangnyomás | 80 db |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Akkus család | AL-KO 36V |
| Fűgyűjtő térfogat | 70 l |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Kések száma | 1 ST |
| Max.működési idő 5.0Ah | 45 perc |
| Mulcsozás | igen |
| Funkciók | 3in1 |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Zajszint garantált | 91 dB |
| Kerékmeghajtás | 1 sebességes kerékmeghajtás |
| Fűgyűjtő | Igen |
| Töltési idő 4.0Ah | 90 perc |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Töltési idő 5.0Ah | 120 perc |
Hasonló termékek
260.670 Ft
(205.252 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
259.900 Ft
(204.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
254.990 Ft
247.340 Ft
(194.756 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
253.985 Ft
(199.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
249.900 Ft
242.405 Ft
(190.870 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
279.900 Ft
271.505 Ft
(213.783 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
279.900 Ft
(220.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
281.995 Ft
(222.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
239.900 Ft
232.705 Ft
(183.232 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
289.900 Ft
281.205 Ft
(221.421 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat