Leírás és Paraméterek
AL-KO Comfort 4.60 SPI-B
46 cm-es vágási szélesség, 1 sebességes kerékhajtás. Kényelmes központi vágási magasság 7 fokozatban 3-8 cm között. Briggs&Stratton típusú benzinmotor, ergonomikus kialakítású tolókar és a golyóscsapágyas XXL-es gyepbarát kerekek. Nagy, 60 l-es fűgyűjtővel és telítettségjelzővel rendelkezik. 3in1 funkció, azaz: fűnyírás, fűgyűjtés és mulcsozás. Acéllemez ház MaxAirflow technológiával az ideálisabb vágó és gyűjtő teljesítményért. Az elülső hordozófogantyú segítségével könnyen lehet hordozni is.
Tartozékok: 60 l-es fűgyűjtő
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 2.2 kW |
| Vágásszélesség | 46 cm |
| Vágómélység min/max | 30 - 80 mm |
| Motor típus | B&S 475 iSi |
| Hengerűrtartalom | 140 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Automata szivatóval felszerelt | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Kerékmeghajtás | 1 sebességes kerékmeghajtás |
| Zajszint garantált | 96 dB |
| Fűgyűjtő térfogat | 60 l |
| Mulcsozás | igen |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Sebesség előremenetben | 3.5 km/h |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Üzemanyag térfogat | 0.8 l |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Funkciók | 3in1 |
| Oldalkidobás | nem |
Hasonló termékek
279.900 Ft
271.505 Ft
(213.783 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
281.995 Ft
(222.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
289.900 Ft
281.205 Ft
(221.421 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
269.900 Ft
261.805 Ft
(206.146 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
260.670 Ft
(205.252 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
299.900 Ft
290.905 Ft
(229.059 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
259.900 Ft
(204.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
299.900 Ft
290.905 Ft
(229.059 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
300.445 Ft
(236.571 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
254.990 Ft
247.340 Ft
(194.756 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat