Leírás és Paraméterek
AL-KO Premium 470 SP-A
AzAL-KO Premium 470 SP-A benzines fűnyíró rendkívül innovatív és modern design-al rendelkezik. 46 cm-es vágási szélességet és 1 sebességes kerékhajtást biztosít, így közepes nagyságú kertekben is megállja a helyét, akár 1400 m2 gyepfelületig. Kényelmes központi vágási magasság 7 fokozatban 3-8 cm között. Al-KO Pro típusú benzinmotor, ergonomikus kialakítású tolókar és XXL-es gyepbarát kerekek jellemzik. A 70 literes fűgyűjtő telítettségjelzővel rendelkezik. 4in1 funkció, azaz: nyírás, gyűjtés, oldalkidobás és mulcsozás.
Tartozékok: 70 l-es fűgyűjtő
| Típus | Benzines |
| Önjáró/tolós | Önjáró |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 2.6 kW |
| Vágásszélesség | 46 cm |
| Vágómélység min/max | 30 - 80 mm |
| Hengerűrtartalom | 166 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | igen |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Sebesség előremenetben | 3.5 km/h |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Kerékmeghajtás | 1 sebességes kerékmeghajtás |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Funkciók | 4in1 |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 70 l |
| Szivató | nem |
| Mulcsozás | igen |
| Üzemanyag térfogat | 1 l |
| Oldalkidobás | igen |
| Zajszint garantált | 95 dB |
Hasonló termékek
189.990 Ft
184.290 Ft
(145.110 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
199.990 Ft
185.250 Ft
(145.866 Ft + ÁFA)
7%
Raktáron
199.990 Ft
193.990 Ft
(152.748 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
177.730 Ft
(139.945 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat