Leírás és Paraméterek
AL-KO Comfort 51.0 SP-A
51 cm-es vágási szélesség, így nagyobb kertekben is praktikusan használható. 1 sebességes kerékmeghajtással rendelkezik. Kényelmes központi vágási magasság 7 fokozatban 3-8 cm között. AL-KO Pro típusú benzinmotor, ergonomikus kialakítású tolókar és a golyóscsapágyas XXL-es gyepbarát kerekek. Nagy, 60 l-es fűgyűjtővel és telítettségjelzővel rendelkezik. 4in1 funkció, azaz: fűnyírás, fűgyűjtés, oldalkidobás és mulcsozás. Acéllemez ház MaxAirflow technológiával az ideálisabb vágó és gyűjtő teljesítményért. Az elülső hordozófogantyú segítségével könnyen lehet hordozni is.
Tartozékok: 60 l-es fűgyűjtő
| Típus | Benzines |
| Önjáró/tolós | Önjáró |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 2.1 kW |
| Vágásszélesség | 51 cm |
| Motor típus | 027 |
| Motor fajta | 4 ütemű |
| Hengerűrtartalom | 139 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | igen |
| Termékvonal | Comfort |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Gyűjtés | igen |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Sebesség előremenetben | 3.5 km/h |
| Funkciók | 4in1 |
| Fűnyíró indítás kikapcsolható | nem |
| Kés típus | gyémánt csiszolt |
| Oldalkidobás | igen |
| Fűnyíróház változat | Highline |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Mulcsozás | igen |
| Fűgyűjtő térfogat | 60 l |
| Kerékmeghajtás | 1 sebességes kerékmeghajtás |
| Zajszint mért | 96 dB |
| Hangnyomás mért | 86 dB |
| Zajszint garantált | 98 dB |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Kések száma | 1 ST |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
Hasonló termékek
177.730 Ft
(139.945 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
162.520 Ft
(127.969 Ft + ÁFA)
Raktáron
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
189.990 Ft
184.290 Ft
(145.110 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat