Leírás és Paraméterek
AL-KO Classic Plus 5.12 SP-B
51 cm-es vágási szélesség, 1 sebességes kerékhajtás. Kényelmes központi vágási magasság 7 fokozatban 3-8 cm között. Briggs&Stratton 625 EXI benzinmotor, ergonomikus kialakítású tolókar és a golyóscsapágyas gyepbarát kerekek. Optimális vágást és gyűjtést biztosít az aerodinamikus háznak köszönhetően. Nagy, 65 l-es fűgyűjtővel és nagy ürítőnyílással rendelkezik. Integrált stabil fogantyú a könnyebb szállításhoz.
Tartozékok: 65 l-es fűgyűjtő
| Típus | Benzines |
| Önjáró/tolós | Önjáró |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 2.3 kW |
| Vágásszélesség | 51 cm |
| Motor típus | B&S 625EXi |
| Hengerűrtartalom | 150 ccm |
| Motor fajta | 4 ütemű |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szívatóval felszerelt | igen |
| Termékvonal | Easy |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Kerékmeghajtás | 1 sebességes kerékmeghajtás |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Sebesség előremenetben | 3.5 km/h |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Fűgyűjtő térfogat liter | 65 l |
| Mulcsozás | opcionális |
| Fűnyíróház változat | Classic |
| Kések száma | 1 ST |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Oldalkidobás | nem |
| Kés típus | gyémánt csiszolt |
| Funkciók | 2in1 |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Fűnyíró indítás kikapcsolható | nem |
Hasonló termékek
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
177.730 Ft
(139.945 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.990 Ft
193.990 Ft
(152.748 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
199.990 Ft
193.990 Ft
(152.748 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
199.990 Ft
185.250 Ft
(145.866 Ft + ÁFA)
7%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat