Leírás és Paraméterek
AL-KO MH 540
Ideális talajműveléshez, talajlazításhoz és a magvetés előkészítéséhez, valamint apríték és műtrágya bedolgozására is. Az ergonomikus kialakítású tolókar könnyű munkavégzést biztosít. 54 cm-es munkaszélességgel és 4 aktív aprítókéssel rendelkezik. A 3 irányban állítható féksarkantyú segítségével igény szerint beállítható a munkamélység. Az integrált szállítókerék szerszám nélkül állítható szállítási helyzetbe. A 3,45 kW-os motornak és a kis súlyának köszönhetően a munkavégzéshez szükséges nyomatékkal is rendelkezik. A kapa véletlen forgását reteszeléssel ellátott biztonsági kar akadályozza meg.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 3.45 kW |
| Munkaszélesség | 54 cm |
| Hengerűrtartalom | 196 ccm |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | nem |
| Hajtómű | 1 előremenet |
| Kapatag szám | 8 ST |
| Kapatag átmérő | 33 cm |
| Termékvonal | Comfort |
Hasonló termékek
129.990 Ft
126.090 Ft
(99.283 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
219.900 Ft
213.305 Ft
(167.957 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
249.900 Ft
242.405 Ft
(190.870 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
299.900 Ft
290.905 Ft
(229.059 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
28.560 Ft
(22.488 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
27.670 Ft
(21.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
21.810 Ft
(17.173 Ft + ÁFA)
Raktáron
14.270 Ft
(11.236 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat