Leírás és Paraméterek
AL-KO MH 770
Ideális talajműveléshez és talajlazításhoz akár nagyobb felületeken is. Ergonomikus kialakítású tolókar, mely fel-le és oldalirányba is állítható. Oldalsó védőtárcsák az ültetvények védelméhez. 77 cm-es munkaszélességgel és 196 ccm-es hengerűrtartalommal rendelkezik. Számos tartozék csatlakoztatására ad lehetőséget: pl. burgonya eke vagy töltögető eke. A vágószerszámokat egy kiváló minőségű burkolat védi meg a kavicsok felverődésétől. A 3,45 kW-os motor segítségével még nehéz talajon is erőteljes húzóerővel használható. Az integrált szállítókerék szerszám nélkül állítható szállítási helyzetbe. A kapa véletlen forgását reteszeléssel ellátott biztonsági kar akadályozza meg.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 3.45 kW |
| Munkaszélesség | 77 cm |
| Hengerűrtartalom | 196 ccm |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | nem |
| Kapatag átmérő | 33 cm |
| Hajtómű | 1 előremenet / 1 hátramenet |
| Kapatag szám | 8 ST |
| Termékvonal | Comfort |
Hasonló termékek
179.900 Ft
174.505 Ft
(137.406 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
249.900 Ft
242.405 Ft
(190.870 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
129.990 Ft
126.090 Ft
(99.283 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
299.900 Ft
290.905 Ft
(229.059 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
28.560 Ft
(22.488 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
27.670 Ft
(21.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
399.900 Ft
387.905 Ft
(305.437 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
21.810 Ft
(17.173 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat